Dnia 9.02.2018 r. uczniowie klasy IIIa pod opieką nauczycielki języka polskiego - pani Anny Czajkowskiej przedstawili dzieciom z klasy Ia i Ib SP nr 3 spektakl słowno - muzyczny oparty na utworach Juliana Tuwima.

Młodzi aktorzy zaprezentowali trzy wiersze poety: „Bambo”, „Okulary”, „Lokomotywa”. Najmłodsi uczniowie z dużym zainteresowaniem oglądali widowisko, żywo reagując na prezentacje gimnazjalistów.

Przedsięwzięcie, zorganizowane w naszej szkole po raz pierwszy, udowodniło, że twórczość pisarzy poprzednich epok może zainspirować tych najmłodszych oraz nieco starszych uczniów. Wszyscy bawili się wyśmienicie!

Koordynator - Anna Czajkowska

Aktorzy - Kamila Wyrzykowska, Joanna Palczewska, Dominika Dawidowicz, Juliusz Duraj, Krzysztof  Fornal, Igor Matras, Igor Puchacz, Paweł Rączkowski, Mikołaj Sasim, Hubert Zdanowicz

Oprawa muzyczna - Kacper Wojewódka